Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

„Mokslo Lietuvos“ prenumerata ir parama laikraščiui

 • Atnaujinta: 2022 vasario 10, Ketvirtadienis 13:43

Malonūs skaitytojai,

kviečiame prenumeruoti Lietuvos mokslininkų laikraštį „Mokslo Lietuva“, leidžiamą nuo Atgimimo laikų – nuo 1989 m. rugpjūčio. „Mokslo Lietuvą“ galite užsisakyti kaip elektroninį leidinį (PDF),  kuris bus siunčiamas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Per metus išleidžiami 22 numeriai – po du numerius per mėnesį (išskyrus rugpjūtį). Leidinio metinė prenumerata  – 10 eurų. „Mokslo Lietuva“ yra mūsų akademinės bendruomenės balsas. Laikraščio leidėjas – Lietuvos mokslininkų sąjunga. Todėl kiekvieno LMS nario pareiga – prenumeruoti ir platinti savo laikraštį.

Laikraštis „Mokslo Lietuva“ buvo spausdinamas tik iki 2021 m. pabaigos. Dabar galima užsisakyti tik elektroninį variantą. Laikraščio elektroninio varianto (PDF) prenumeratos mokestį galima pervesti į laikraščio leidėjų – UAB „Mokslininkų laikraštis“ sąskaitą. Įmonės kodas – 123218653, atsiskaitymo sąskaita:  LT817300010002423598 Swedbank AB. Mokėjimo paskirtis – ML prenumerata. Užmokėję prenumeratos mokestį, praneškite mums, kuriuo el. pašto adresu pageidaujate gauti laikraštį. Mūsų el. pašto adresas: .

Pastaba. Paramą bei metinę pajamų mokesčio dalį prašome pervesti laikraščio „Mokslo Lietuva“ leidėjai – Lietuvos mokslininkų sąjungai: įmonės kodas – 111959769, atsiskaitomoji sąskaita – LT70 7300 0100 0244 9695, AB „Svedbank“.

MISIJA

 • Atnaujinta: 2016 balandžio 26, Antradienis 19:11

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas( LAMPSS) įkurtas 2007 m., jis vienija visų aukštųjų mokyklų – universitetų bei kolegijų – profesines sąjungas. LAMPSS – savarankiška, nuo valdžios ir partijų nepriklausoma, laisvo apsisprendimo pagrindu burianti dėstytojus, mokslo darbuotojus, inžinerinį bei techninį personalą organizacija.

Pagrindiniai LAMPSS veiklos tikslai – ginti savo narių profesines, ekonomines bei socialines teises ir teisėtus jų interesus, kontroliuoti, kaip darbdaviai vykdo dirbančiųjų teisinius ir sų jų interesais susijusius darbo, ekonominius ir socialinius įstatymus, kolektyvines sutartis bei susitarimus,Žiūr. įstatus.

LAMPSS pagrindiniu savo uždaviniu laiko gerinti darbuotojų darbo, profesinės veiklos sąlygas ir užtikrinti darbuotojų socialines garantijas. Teikiami pasiūlymai tobulinti LR Aukštojo mokslo ir studijų įstatymą, kad jis atitiktų Lietuvos Respublikos teisės aktus ir LR Konstituciją. Siekiama, kad profesinės sąjungos atstovautų darbuotojų interesus visose LR Vyriausybės institucijose lygiomis teisėmis su darbdaviais ir Vyriausybės atstovais, taip pat, kad profesinės sąjungos būtų atstovaujamos visose universitetų ir kolegijų valdymo struktūrose.  

NARIAI

 • Atnaujinta: 2019 gruodžio 23, Pirmadienis 14:49

Valdybos nariai

 1. LAMPSS pirmininkas prof. dr. Sigitas Vaitkevičius;
 2. doc. dr. Asta Lapinskienė, Klaipėdos universitetas;
 3. Vitalija Skėruvienė, Kauno kolegija;
 4. Prof. habil. dr. Gediminas Merkys, Vytauto Didžiojo universitetas;
 5. Arturas Stimbirys, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas;
 6. Jolanta Totoraitienė, Kauno technologijos universitetas;
 7. Sigrida Eimutienė, Kauno kolegija

LAMPSS taryba

 1. Jonas Jasaitis, Šiaulių universitetas;
 2. Vytautas Juodagalvis, Kauno technologijos universitetas;
 3. Asta Lapinskienė, Klaipėdos universitetas;
 4. Romualdas Povilaitis, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija;
 5. Henrikas Sinickas, Panevėžio kolegija;
 6. Vitalija Skėruvienė; Kauno kolegija;
 7. Linas Šumskas; Lietuvos sveikatos mokslų universitetas;
 8. Sigitas Vaitkevičius; Vytauto Didžiojo universitetas;
 9. Aurelijus Zuoza; Lietuvos sporto universitetas.

nariai

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.