Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Vadovybės požiūris: geriau pakenks "Achemai" nei padės darbuotojui

  • Atnaujinta: 2022 vasario 09, Trečiadienis 19:34

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS), matydamas neracionalų „Achemos“ vadovų elgesį, ragina bendrovės vadovus dar kartą pergalvoti, kokią žalą įmonei daro jų netinkamas elgesys su darbuotoju. Įsigilinę į esamą situaciją, atkreipiame dėmesį, kad mėginimas trukdyti profesinių sąjungų veiklai ir nenoras sėsti prie derybų stalo viešoje erdvėje jau nebeprimena darbuotojui patrauklios bendrovės, o byloja apie vidines jos problemas, griaunančias pasitikėjimą bendrove ir karjeros perspektyvą joje. Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas, kaip darbo jėgą rengiančių organizacijų darbuotojų atstovas, kritiškai vertina tokią „Achemos“ vadovų elgseną ir perspėja, kad šiuolaikiniai darbuotojai, įskaitant ir jaunosios kartos, stebi situaciją rinkoje ir, matydami tokius santykius, lygiai taip pat kritiškai žvelgia į karjeros perspektyvas bendrovėje. Todėl rekomenduojame kuo greičiau susėsti prie derybų stalo su darbuotojais ir susitarus su jais grįžti į normalų darbo ritmą, kad bendrovė galutinai netaptų netinkamos žmogiškųjų išteklių vadybos Lietuvoje pavyzdžiu, trukdančiu potencialiems darbuotojams pretenduoti į darbo vietą bendrovėje. Be to, atkreipiame vadovybės dėmesį į tai, kad jau dabar viešai skelbta situacija rodo, kad bendrovei trūksta darbuotojų, nes esami priversti dirbti viršvalandžius, tad ir toliau pažeidžiant LR Konstitucijos įtvirtintą darbuotojų teisę į teisingą darbo užmokestį, ateityje rasti darbuotojų bus dar sunkiau.

LAMPSS Tarybos pirmininkas prof. dr. Sigitas Vaitkevičius

Publikacija paskelbta „BNS Spaudos centre". Ją peržiūrėti galite čia.

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.