Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Reportažas apie Vilniaus kolegijos problemas

  • Atnaujinta: 2022 birželio 16, Ketvirtadienis 08:53

Reportažas apie Vilniaus kolegijoje ir matyt daugelyje kitų aukštųjų mokyklų įsisenėjusias problemas, apie darbuotojų, pedagogų kovą su jomis, apie profsąjungos bandymą su darbdaviu pasirašyti jau keletą metų kitose aukštosiose mokyklose galiojančias kolektyvinės sutarties nuostatas ir darbdavio požiūrį į SAVO darbuotojus- bloginant jų padėtį, ne gerinant ne progresuojant, o būtent bloginant, apie savo (administracijos) atlyginimų didėjimą lyginant su eiliniais darbuotojais. Klipas apie spjūvį visuomenei į veidą sudarant sau "šiltas" darbo vietas, atlyginimą didesnį nei Premjero ar švietimo ministro. Iš esmės tai klipas apie didžiąją korupciją apie kurią visi žino, tik bijo garsiai pasakyti.
Klipas vertas dėmesio nuo pradžios iki galo. Jis puikiai įvertintas profesorių, matančių šias problemas ir bandančių keisti nusistovėjusią (ne)tvarką.

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.