Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Įvyko profesinių sąjungų ir ministerijos atstovų susitikimas

  • Atnaujinta: 2019 lapkričio 22, Penktadienis 00:10

Lapkričio 22 d. vykusio Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir profesinių sąjungų susitikimo, kuriame dalyvavo ir Finansų ministerijos atstovas, metu profesinės sąjungos griežtai atmetė siūlymą tęsti derybas ir nurodė, kad kreipsis į Vyriausybę dėl kolektyvinio darbo ginčo komisijos sudarymo. Tai pirmas žingsnis prieš pradedant teisines streiko procedūras.

Skaitykite daugiau: https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/ivyko-profesiniu-sajungu-ir-ministerijos-atstovu-susitikimas

Menkų atlyginimų įpykdyti dėstytojai ruošiasi į gatves: docentas uždirba tiek, kiek prašo jaunas absolventas

  • Atnaujinta: 2019 lapkričio 21, Ketvirtadienis 23:59

Prie mokytojų, ugniagesių ir kitų atlyginimais nepatenkintų grupių jungiasi aukštųjų mokyklų dėstytojai. Jie piktinasi, kad Vyriausybė netesi pažadų didinti atlyginimus, todėl ruošiasi streikuoti arba rengti masinius protestus. Skaičiuojama, kad docento atlyginimas siekia 1000 eurų – panašiai tiek, kiek pageidauja uždirbti jaunas universiteto absolventas.

Skaitykite daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1114919/menku-atlyginimu-ipykdyti-destytojai-ruosiasi-i-gatves-docentas-uzdirba-tiek-kiek-praso-jaunas-absolventas.

 

Universitetai ruošiasi protestams dėl nevykdomų pažadų kelti atlyginimus

  • Atnaujinta: 2019 lapkričio 22, Penktadienis 00:02

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinei sąjungai pranešus apie lapkričio 28 d. vyksiantį terminuotą, trumpalaikį streiką, mokytojus palaiko ir aukštųjų mokyklų profesinės sąjungos. Jos vis labiau ima kalbėti apie protestą dėl, jų teigimu, nevykdomų Vyriausybės pažadų kitų metų valstybės biudžeto projekte numatyti lėšas akademinių ir neakademinių aukštųjų mokyklų darbuotojų atlyginimų kėlimui.

Skaitykite daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1117093/universitetai-ruosiasi-protestams-del-nevykdomu-pazadu-kelti-atlyginimus

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.