Radžviliados naujienos: persekiojimas tęsiasi

Radžviliada nesibaigia. Š. m. rugsėjo 18 d. VU TSPMI akademinės etikos komisijoje bus svarstomi net du, studentų ir devynių instituto dėstytojų, skundai. Skundėjų reikalavimu komisijos posėdis bus uždaras, nors prof. V. Radžvilas pageidavo atviro posėdžio, kuriame būtų galėję dalyvauti instituto akademinės bendruomenės nariai ir šiuo reikalu besidomintys visuomenės atstovai.

Siunčiame nuorodas į Mariaus Markucko ir Vytauto Sinicos straipsnius, kuriuose plačiai analizuojamas profesoriaus Vytauto Radžvilo persekiojimo dėl pažiūrų atvejis. Vis dėlto nereikėtų manyti, kad šie straipsniai yra tik apie vieną asmenį. Jis atskleidžia bendrą tendenciją, kad naikinant valstybę ir tautą yra ne tik persekiojami kitaminčiai, bet ir apskritai žlugdoma laisvo mąstymo erdvė. Esama politikos mokslų Lietuvoje būklė yra akivaizdus to įrodymas. Kviečiame skaityti ir dalintis.

https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/m-markuckas-radzviliada-arba-kas-liko-is-politikos-mokslu-lietuvoje.d?id=75697629

http://www.propatria.lt/2017/09/vytautas-sinica-traukis-radzvilai.html

Taip pat pridedame Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos kreipimąsi į VU rektorių ir VU TSPMI direktorių:

http://www.propatria.lt/2017/09/vilniaus-sajudis-siulo-atsistatydinti-r.html

Pilnas Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos kreipimosi tekstas:

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vilniaus-sajudis-tspmi-direktoriui-r.-vilpisauskui-pripazinkite-klaida-ir-a

Vilniaus forumo vardu,
Koordinatorius Arnas Simutis

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.