Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Lietuvos ir Latvijos universitetų profesinių sąjungų bendradarbiavimas

  • Atnaujinta: 2013 sausio 30, Trečiadienis 17:48

2012 m birželio 14-15 d. Kaune lankėsi Latvijos švietimo ir mokslo darbuotojų profesinė sąjungos (LIZDA) aukštųjų mokyklų atstovų delegacija. Surengtame susitikime, kuris vyko KTU centriniuose rūmuose, buvo aptartos bendradarbiavimo gairės, apsikeista profsąjunginio darbo patirtimi.

LIZDA Latvijoje jungia per 30 tūkstančius narių – aukštųjų mokyklų dėstytojus, mokyklų mokytojus, vaikų darželių darbuotojus. Aktyvus dėstytojų, mokytojų dalyvavimas LIZDA veikloje užtikrina gerus profesinės sąjungos santykius su darbdavių atstovais – su universitetų vadovybe su Latvijos švietimo ir mokslo ministerija. Ši organizacija aktyviai veikia ir tarptautinėse Europos profesinių sąjungų organizacijose.

Antroji vizito diena buvo skirta kultūrinei programai. LAMPSS vicepirmininkas doc. Vaclovas Kubilius supažindino svečius su Kauno senamiesčiu, Pažaislio architektūriniu ansambliu ir kitomis Kauno žymiomis vietomis, muziejais.
Numatoma ir toliau tęsti LAMPSS bei LIZDA bendradarbiavimą bei rengti reguliarius susitikimus, koordinuoti bendrą veiklą.

 

prof. Linas Šumskas
Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo (LAMPSS),
tarptautinių ryšių koordinatorius

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.