Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

LAMPSS atstovų susitikimas-diskusija su su Seimo pirmininko pavaduotoju ir ministerijų atstovais

  • Atnaujinta: 2014 balandžio 11, Penktadienis 11:25

LAMPSS organizuotoje diskusijoje socialiniais-ekonominiais klausimais dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras dr. Rimantas Vaitkus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, darbo departamento, darbo teisės skyriaus vedėja Eglė Radišauskienė. Taip pat dalyvavo mokslininkų sąjungos pirmininkas Vygintas Gontis, LEU rektorius akad. Algirdas Gaižutis, LAMPSS pirmininkas Artūras Stimbirys, pirmininko pavaduotoja Asta Lapinskienė, VGTU, VDU, KTU, LEU, LSU, LSMU, VDU, Panevėžio kolegijos atstovai.

Susitikime-diskusijoje diskutuota dažniausiai pasitaikančiais teisiniais pažeidimais aukštosiose mokyklose, kolektyvinių sutarčių pasirašymo svarba aukštųjų mokyklų bendruomenėms. Seimo pirmininko pavaduotojas A.Sysas informavo apie socialinių garantijų, socialinio saugumo ir socialinės lygybės nestabilumą aukštojo mokslo sistemoje, pabrėžė socialinio dialogo sukūrimo svarbą, pasiūlė aukštųjų mokyklų administracijoms visus problematiškus klausimus spręsti „žmogiškai", o ne vien vadovaujantis įstatymine baze.

  • 1
  • 2

Daugiau susitikimo akimirkų

Švietimo ir mokslo viceministras dr. R.Vaitkus supažindino su Vyriausybės numatomais pakeitimais aukštajam mokslui. Viceministras informavo, kad Vyriausybės programoje numatyta priimant sprendimus tartis su socialiniais partneriais ir pabrėžė bendrą tikslą siekti aukštos mokymo ir studijų kokybės ir efektyvaus valstybės lėšų naudojimo.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, darbo departamento, darbo teisės skyriaus vedėja E. Radišauskienė referavo apie terminuotų ir neterminuotų darbo sutarčių galiojimą ir nutraukimą, informavo apie Darbo kodekso straipsnių taikymą konkrečiais atvejais.
Visi prelegentai pakvietė Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimą aktyviai bendradarbiauti sprendžiant iškylančias problemas aukštosiose mokyklose.

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.