Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Išrinktas naujas LAMPSS pirmininkas

  • Atnaujinta: 2014 balandžio 11, Penktadienis 11:26

2013 m. gegužės 29 d. posėdžiavusi Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo (LAMPSS) taryba išrinko naują pirmininką.
Juo tapo Kauno technologijos universiteto (KTU) profesinės sąjungos narys, profesorius, technologijos mokslų habilituotas daktaras Edmundas Kibirkštis.


Profesorius yra ilgametis profesinės sąjungos narys, turintis daug vadybinės patirties; yra buvęs katedros vedėju, laboratorijos vadovu, koordinavęs tarptautinius mokslinius projektus, jam vadovaujant yra apgintos 9 mokslų daktaro disertacijos. E. Kibirkštis yra žinomas dėstytojas ir mokslininkas, parašęs 2 monografijas, publikavęs virš 200 mokslinių straipsnių.
Iš tarybos narių pokalbio su Edmundu Kibirkščiu paaiškėjo, kad jis yra susipažinęs su dabartine aukštojo mokslo situacija, gerai žino su mokslo ir studijų būklę Lietuvoje, dėstytojų, mokslo darbuotojų bei studijas ir mokslą aptarnaujančio personalo ekonomines bei socialines problemas ir yra pasiryžęs jas spręsti.
Linkime išrinktam LAMPSS pirmininkui daug kūrybinės energijos, sėkmės, ištvermės ir išminties sprendžiant svarbius Aukštojo mokslo darbuotojų klausimus.
Prof. dr. A. Stimbirys, LAMPSS tarybos narys

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.