Išrinktas naujas LAMPSS pirmininkas

2013 m. gegužės 29 d. posėdžiavusi Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo (LAMPSS) taryba išrinko naują pirmininką.
Juo tapo Kauno technologijos universiteto (KTU) profesinės sąjungos narys, profesorius, technologijos mokslų habilituotas daktaras Edmundas Kibirkštis.


Profesorius yra ilgametis profesinės sąjungos narys, turintis daug vadybinės patirties; yra buvęs katedros vedėju, laboratorijos vadovu, koordinavęs tarptautinius mokslinius projektus, jam vadovaujant yra apgintos 9 mokslų daktaro disertacijos. E. Kibirkštis yra žinomas dėstytojas ir mokslininkas, parašęs 2 monografijas, publikavęs virš 200 mokslinių straipsnių.
Iš tarybos narių pokalbio su Edmundu Kibirkščiu paaiškėjo, kad jis yra susipažinęs su dabartine aukštojo mokslo situacija, gerai žino su mokslo ir studijų būklę Lietuvoje, dėstytojų, mokslo darbuotojų bei studijas ir mokslą aptarnaujančio personalo ekonomines bei socialines problemas ir yra pasiryžęs jas spręsti.
Linkime išrinktam LAMPSS pirmininkui daug kūrybinės energijos, sėkmės, ištvermės ir išminties sprendžiant svarbius Aukštojo mokslo darbuotojų klausimus.
Prof. dr. A. Stimbirys, LAMPSS tarybos narys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.