Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Kandidatai į Aukštojo mokslo tarybos narių konkursą

  • Atnaujinta: 2014 balandžio 11, Penktadienis 11:26

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS) 2013 m. liepos 31 d. gavo  Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos raštą Nr SR-3839, kuriame informuojama  apie  kandidatų į Aukštojo mokslo tarybos narių konkursą. 

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas yra vienintelė Lietuvos profesinė sąjunga, kuri apjungia 15 aukštųjų mokyklų (universitetų ir kolegijų) profesines sąjungas. LAMPSS yra gerai įsigilinęs ne tik į Lietuvos aukštojo mokslo problemas, bet turime atstovą, kuris dalyvauja Europos Švietimo profsąjungų ( ETUCE) veikloje. Todėl siūlome bendrų interesų labui Taryboje turėti aukštųjų mokyklų profsąjungų 2 atstovus: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorių Liną Šumską ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos profesorių Artūrą Stimbirį, kurie galėtų spręsti specifines aukštojo mokslo sistemos problemas. Siūlomi kandidatai yra pripažinti visuomenėje asmenys, nepriekaištingos reputacijos, pasiekę reikšmingų savo veiklos srities rezultatų, bei išmano Lietuvos  ir pasaulio aukštojo mokslo plėtros tendencijas.

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.