Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Europos švietimo profesinių sąjungų organizacijos (ETUCE) Aukštųjų mokyklų ir mokslo nuolatinio komiteto posėdis Briuselyje

  • Atnaujinta: 2014 balandžio 11, Penktadienis 11:27

Lapkričio 21-22 d. Briuselyje vyko Europos švietimo profesinių sąjungų organizacijos (ETUCE) Aukštųjų mokyklų ir mokslo nuolatinio komiteto (HERSC) posėdis, kuriame dalyvavo ir LAMPSS atstovas prof. Linas Šumskas. Buvo aptarta tęstinė šio komiteto veikla – Europinis socialinis dialogas, Bolonijos procesas ir jo eiga bei kiti klausimai. Posėdyje taip pat daug dėmesio buvo skirta doktorantūros ir jaunųjų tyrėjų darbo sąlygų gerinimo ir mokslininkų skatinimo problemoms spręsti. Tuo tikslu buvo aptartas specialios ETUCE deklaracijos, skirtos doktorantams ir jauniems tyrėjams, tekstas. Ši deklaracija bus paskelbta 2014 metais. Ji turėtų papildyti „Europos mokslininkų chartijos Mokslininkų priėmimo į darbą elgesio kodeksą“.

Dalyvavimas HERSC posėdyje sudarė galimybę susitikti su įvairių Europos šalių universitetų profsąjungų atstovais ir aptarti bendradarbiavimo klausimus. Buvo sutarta surengti Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) aukštųjų mokyklų profesinių organizacijų atstovų susitikimą 2014 m. birželio mėnesį Rygoje.

prof.Linas Šumskas,
Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo
(LAMPSS) tarptautinių ryšių koordinatorius

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.