Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Panevėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos tarybą papiktino kolegijos direktoriaus Egidijaus Žukausko nominavimas „Geriausio 2015 metų Panevėžio boso“ titului

  • Atnaujinta: 2015 spalio 22, Ketvirtadienis 18:33

Panevėžio dienraštyje „Sekundė“ pasirodžius informacijai apie tai, kad Panevėžio kolegijos direktorius Egidijus Žukauskas pasiūlytas geriausio Panevėžio miesto boso 2015 nominacijai, Panevėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos Taryba nori atkreipti dienraščio ir visuomenės dėmesį, jog Egidijaus Žukausko nominacija geriausio 2015 metų Panevėžio boso konkursui daugeliui Panevėžio kolegijos darbuotojų gali nuskambėti kaip pasityčiojimas ar įžeidimas.

Miesto žiniasklaidoje ne kartą yra pasirodę informacijos apie įtampą, keliamą autokratinio Egidijaus Žukausko vadovavimo stiliaus Panevėžio kolegijos akademinėje bendruomenėje. Vyriausiojo akademinės etikos kontrolieriaus sprendimu Egidijus Žukauskas 2014 metais pripažintas pažeidęs kolegijos valdymo organų skyrimo procedūras, direktorius baustas tarnybine nuobauda dėl ministerijos audito metu nustatytų pažeidimų,  jo vadovavimo laikotarpiu tarp darbdavio ir kolegijos darbuotojų atstovų nagrinėti net trys kolektyviniai darbo ginčai. Jau daugiau kaip metus vadovas nesugeba sutarti su kolektyvu dėl institucijos struktūros pakeitimų, nes direktorius nevykdo kolektyvinio darbo ginčo taikinimo komisijos priimtų susitarimų, įstaigoje nepavyksta susitarti dėl kolektyvinės sutarties, reglamentuojančios darbuotojų ir darbdavio santykius, pasirašymo.

Atstovaudami Panevėžio kolegijos darbuotojus manome, kad renginio komisija turėtų atsižvelgti į šiuos faktus ir darbuotojų profesinės sąjungos atstovų nuomonę suteikdama garbingą 2015 Panevėžio miesto metų boso nominaciją to tikrai vertam kandidatui, o ne vadovui, nesugebančiam užsitikrinti savo vadovaujamos institucijos darbuotojų pasitikėjimo bei negebančiam priimti  elementarių vadybinių sprendimų, skirtų institucijos, kuriai jis vadovauja gerovei.

Panėvėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos taryba

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.