Panevėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos tarybą papiktino kolegijos direktoriaus Egidijaus Žukausko nominavimas „Geriausio 2015 metų Panevėžio boso“ titului

Panevėžio dienraštyje „Sekundė“ pasirodžius informacijai apie tai, kad Panevėžio kolegijos direktorius Egidijus Žukauskas pasiūlytas geriausio Panevėžio miesto boso 2015 nominacijai, Panevėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos Taryba nori atkreipti dienraščio ir visuomenės dėmesį, jog Egidijaus Žukausko nominacija geriausio 2015 metų Panevėžio boso konkursui daugeliui Panevėžio kolegijos darbuotojų gali nuskambėti kaip pasityčiojimas ar įžeidimas.

Miesto žiniasklaidoje ne kartą yra pasirodę informacijos apie įtampą, keliamą autokratinio Egidijaus Žukausko vadovavimo stiliaus Panevėžio kolegijos akademinėje bendruomenėje. Vyriausiojo akademinės etikos kontrolieriaus sprendimu Egidijus Žukauskas 2014 metais pripažintas pažeidęs kolegijos valdymo organų skyrimo procedūras, direktorius baustas tarnybine nuobauda dėl ministerijos audito metu nustatytų pažeidimų,  jo vadovavimo laikotarpiu tarp darbdavio ir kolegijos darbuotojų atstovų nagrinėti net trys kolektyviniai darbo ginčai. Jau daugiau kaip metus vadovas nesugeba sutarti su kolektyvu dėl institucijos struktūros pakeitimų, nes direktorius nevykdo kolektyvinio darbo ginčo taikinimo komisijos priimtų susitarimų, įstaigoje nepavyksta susitarti dėl kolektyvinės sutarties, reglamentuojančios darbuotojų ir darbdavio santykius, pasirašymo.

Atstovaudami Panevėžio kolegijos darbuotojus manome, kad renginio komisija turėtų atsižvelgti į šiuos faktus ir darbuotojų profesinės sąjungos atstovų nuomonę suteikdama garbingą 2015 Panevėžio miesto metų boso nominaciją to tikrai vertam kandidatui, o ne vadovui, nesugebančiam užsitikrinti savo vadovaujamos institucijos darbuotojų pasitikėjimo bei negebančiam priimti  elementarių vadybinių sprendimų, skirtų institucijos, kuriai jis vadovauja gerovei.

Panėvėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos taryba

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.