Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

LAMPSS derasi su ŠMM dėl geresnių darbo sąlygų dėstytojams

Gerbiami universiteto, kolegijos bendruomenės nariai,

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS), vienijantis 15 aukštųjų mokyklų, derasi su Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) dėl geresnių darbo sąlygų (tarp jų – ir darbo užmokesčio) dėstytojams.

Derybose dalyvauja ir mokytojų profesinės sąjungos, kurios yra vienos gausiausių šakoje. Šiuo metu mokytojų profesinės sąjungos sustabdė derybas ir paskelbė gruodžio 8 d. visuotinį įspėjamąjį streiką. LAMPSS mokytojų reikalavimams pritaria. Švietimo ir mokslo ministerija, reaguodama į mokytojų profesinių sąjungų grasinimą įspėjamuoju streiku, kaip visada laikosi principo „skaldyk ir valdyk“: ŠMM siekia perkelti aukštosioms mokykloms 2016 m. biudžete skirtą finansavimą mokytojams (ŠMM raštas Finansų ministerijai 2015-11-27 Nr. SR-5532 „Dėl asignavimų perkėlimo...“, žr. pridedamą priedą „ŠMM raštas Finansų ministerijai“). Juk reikia atiduoti rėkiančiam. Kodėl aukštosios mokyklos tyli? Kodėl neturi savo balso? Todėl, kad profesinių sąjungų judėjime dalyvauja minimaliai dėstytojų, mokslo, bibliotekos ir kt. darbuotojų. Juk aišku, jeigu nebūsime vieningi, mus išlaužys po virbelį.

Paskelbkime judėjimą, kad mes už aukštąjį mokslą Lietuvoje, mes atsakingi už Lietuvos vaikų ateitį, mums reikia specialistų visuose sektoriuose. Jeigu nesiruošiate palikti Tėvynės, prisidėkite kokiu nors indėliu: nario mokesčiu, darbu, idėjomis, aktyviu dalyvavimu ir t. t. Stokite į savo universiteto profesinę sąjungą. Galite rašyti tiesiai mums info@lampss.lt. 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.