Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

LAMPSS atstovų vizitas LR Seime

  • Atnaujinta: 2016 gegužės 06, Penktadienis 16:07

2016-05-03  LAMPSS valdybos nariai prof. G. Merkys, prof. S. Vaitkevičius ir doc. R. Kaminskas   dalyvavo spaudos  konferencijoje LR Seime, kurios tema: "Aukštojo mokslo antikonstitucinis valdymas ir krizė KTU".  Spaudos  konferencijoje svečius pristatė ir įžanginį žodį tarė  LR Seimo narys A. Nakas.

Valandos trukmės renginio metu LAMPSS atstovai  prof. G. Merkys ir  prof. S. Vaitkevičius turėjo galimybę pristatyti savo idėjas, kritinius vertinimus, pristatyti mokslo ir pedagoginių darbuotojų apklausos rezultatus, atsakyti į klausimus.

Susitikimo vaizdo įrašas.

Vizito LR Seime metu buvo bendrauta ir  su daugelio politinių frakcijų  nariais ( LR Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komiteto nare bei LR Švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene,  LR Seimo nariais:  Petru Gražuliu,  Vydu Gedvilu,  Povilu Gyliu,  Irena Šiauliene,  Juliumi Sabatausku, Benediktu Juodka,  Antanu Nesteckiu,  Giedre Purvaneckiene,  Rima Baškiene,  Jonu Varkala,  Vince Vaidevute Markevičiene,  Arvydu Anušausku, Arimantu Dumčiumi, Emanueliu Zingeriu). 

Valdančiajai koalicijai priklausantiems parlamentarams buvo primintas šios Vyriausybės programos punktas dėl konstitucingumo atstatymo aukštajame moksle. Buvo prašyta paskubėti su šio įsipareigojimo vykdymu, nes pavasario sesija Seime netruks pralėkti.

Taip pat vyko susitikimas-konsultacijos  su Seimo Teisės departamento direktoriumi Andrium Kabišaičiu.

LAMPSS astovai apsilankė ir  pas LR Seimo pirmininkę  L. Graužinienę. Buvo kalbama dėl būtinybės priimti Konstitucijai nebepreštaraujantį Mokslo ir studijų įstatymą dar šioje sesijoje. Taip pat buvo kalbėta apie viešojo valdymo krizę KTU bei galimus jos sprendimo būdus.

Dėkojame visiems, skyrusiems laiko diskusijai, už parodytą išskirtinį dėmesį LAMPSS valdybos nariams, ypač dėkojame Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnei Irenai Šiaulienei, Tvarkos ir teisingumo frakcijos Seniūnui Petrui Gražuliui bei Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto nariui Audriui Nakui.

  • seL1790851
  • seL1790859
  • seL1790865
  • seL1790871

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT627180900000695099           
Banko kodas: 70117 (Šiaulių bankas)
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva
Telefonas:

 

Galinčius finansiškai paremti profsąjungų vykdomą veiklą kviečiame pasinaudoti PayPal paramos skyrimo sistema.

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.