Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Aukštojo mokslo pertvarka: darbuotojų apklausos apžvalga

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas atliko darbuotojų apklausą, kurioje iš viso sudalyvavo 1615 respondentų. Iš jų 1577-ių nuomonės panaudotos analizei. Tyrimo instrumentas buvo sukurtas taip, kad respondentai turėtų kiek galima daugiau laisvės rinktis į kokius klausimus atsakyti ir į kokius ne. Nuo jų sprendimo priklausė kas bus praleista, o kas susilauks respondentų dėmesio.

Taip pat, tyrimo metu buvo imtasi visų priemonių būtinų užtikrinti respondentų anonimiškumą. Nebuvo registruojamas atsakinėjančiųjų IP adresas, tyrimui naudota viena ir ta pati nuoroda. Nebuvo klausiama klausimų kurie leistų identifikuoti respondento asmenį. Taip pat, atliekant skaičiavimus ataskaitai panaudoti tik apibendrinti duomenys, kurie nesusieti su konkretaus respondento menama tapatybe.

Tyrimo metu tirta kokius aukštojo mokslo įstaigų jungimosi variantus darbuotojai mato, kaip jie elgtųsi po apsijungimo jeigu tektų dirbti kitoje aukštojo mokslo įstaigoje ar tiesiog keisti savo veiklos pobūdį. Taip pat, buvo tiriama kaip pasikeis darbuotojų nuomone aukštojo mokslo įstaigų konkurencingumas joms apsijungus vienai su kita ir kokie galimi tinklo pertvarkos prognostiniai scenarijai. Visa tai leido sužinoti kaip darbuotojai mato tinklo pertvarką ir kaip racionaliai ji turėtų būti vykdoma.

Tyrėjai nuoširdžiai dėkoja visiems užpildžiusiems bei visiems kurie šio tyrimo klausimynu pasidalinote su kolegomis. Tik jūsų įsitraukimas leidžia mums žinoti jūsų lūkesčius ir tinkamai atstovauti jus šioje aukštojo mokslo įstaigų tinklo pertvarkoje.

 

Tyrimo grupės vardu
Prof. Sigitas Vaitkevičius

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.