Konferencija-diskusija „Akademinė etika ir teisės normos“

  • Atnaujinta: 2017 gruodžio 15, Penktadienis 14:29

2017 m. gruodžio 13 d. LR Seime Konstitucijos salėje Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba kartu su LR Seimo Švietimo ir mokslo komitetu organizavo konferenciją-diskusiją „Akademinė etika ir teisės normos“. Renginyje buvo aptariamos akademinės etikos ir teisės normų santykio problemos, su kuriomis savo veikloje susiduria ir kontrolierius ar akademinės etikos komisijos / komitetai.

Konferencijoje-diskusijoje apie akademinę etiką ir teisės normas dalyvavo LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas prof. Eugenijus Jovaiša, LR Seimo narys doc. Stasys Tumėnas, Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolierius dr. Vigilijus Sadauskas, advokatas Andrius Bambalas, prof. Gediminas Merkys, prof. Algis Krupavičius, prof. Irena Misevičienė, doc. Giedrė Lastauskienė, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas, LAMPSS tarybos narys doc. Romualdas Povilaitis, kiti LAMPSS bei Lietuvos aukštujų mokyklų atstovai.

Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolierių dr. Vigilijų Sadauską inicijuoti konferenciją-diskusiją ir aptarti akademinės etikos bei teisės normų santykio problemas praktiniu aspektu paskatino teismų priimami sprendimai, kuriuose teisėjai akademinės etikos pažeidimus grindžia teisės normomis.
Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba yra valstybės biudžetinė įstaiga, kurios veiklos tikslas – užtikrinti Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus darbą, jam nagrinėjant skundus ir inicijuojant tyrimus dėl akademinės etikos ir procedūrų pažeidimo, prižiūrint, kad nebūtų pažeidžiamos akademinės etikos nuostatos ir procedūros.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://lampss.lt/images/images/2017/1213


Dr. Raimundas Kaminskas
Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS) valdybos narys

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT627180900000695099           
Banko kodas: 70117 (Šiaulių bankas)
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva
Telefonas:

 

Galinčius finansiškai paremti profsąjungų vykdomą veiklą kviečiame pasinaudoti PayPal paramos skyrimo sistema.

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.